אומרים לנו שיש סקס אחר..

אומרים לנו שיש סקס אחר… אז אנחנו יוצאות לדרך, לחפש אותו.

רואות לייבים, מקשיבות להרצאות, מתחברות ליוני, נושמות אל הפות. הולכות לפסטיבלים, אירועים, התכנסויות. לומדות להניע אנרגיה מינית בגוף, משננות מורי נבוכים בדרך לכל אחת מ-8 או 800 האורגזמות האפשריות. מנסות הכי טוב שלנו להיות גם מודעות וגם זורמות וגם קשובות וגם מתענגות, גם מולטי אורגזמיות וגם לא מטרתיות.

כשהיינו על טייס אוטומטי זה היה פשוט יותר, לא?

נכנסים למיטה, מורידים בגדים, קצת רטיבות וחדירה. אולי איזה אורגזמה בדרך לשם או שגם זה לא, אבל בהכי פשוט – עושים סקס. בלי להסתבך יותר מדי עם איך אני מרגישה או מה היוני שלי מבקשת עכשיו. וזה היה קל יותר להתעלם, כשלא הבנתי מה היא בכלל רוצה.. אבל היא מתחילה לעשות רעש ויש גם איזה ידיעה פנימית שמגיע לנו יותר מזה. שאי-שם מעבר לקשת מחכים מישורים של עונג, של תקשורת בריאה, של נוכחות מלאה, של נחת בחיבור המיני.

אז אנחנו עושות ועושות ועושות…

ואף אחד לא פאקינג מספר לנו כמה שזה קשה לצעוד בדרך הזאת!!

הרבה פעמים אנחנו מאבדות את עצמנו בדרך. קורה לנו בדיוק מה שקרה במישורים של המיניות הישנה: אשמה. בושה. פחד. תחושה שאני לא מספיק טובה, שלכולן זה הולך ממש בקלות, שרק אני מורכבת ככה. עולה שוב תסריט שאנחנו אמורות לגלם, מרחק מעצמינו, לחץ להגיע למטרה. יש רצון בוער כזה לעשות קסם ולממש את הכל בן לילה – ואם אני לא מיישמת, מה לא בסדר איתי?! אם הזוגיות שלי עדיין לא טנטרית-אורגזמית-טרנסגלקטית, מה זה אומר עלי??

אהובות. לא עשינו את כל הדרך הזאת רק כדי להרגיש שוב חרא עם עצמינו!!

אז אני מבקשת להשמיע כאן אמת חשובה, עבור כל הנשים (והאנשים) שנמצאות במסע!

זה כואב להתחיל להקשיב לגוף ולגלות כמה פעמים בעבר לא הקשבתי לו. זה מציף, לפגוש את כל הכאב שנאגר שם. זה מבלבל, להבין מה אני בכלל רוצה. וזה מפחיד להתחיל לתקשר את זה החוצה. כי אני לא לבד במערכה. יש שם מולי עוד פרטנר, או פרטנרית. עוד אדם עם רצונות וצרכים ותשוקות ומילים. או שתיקות. ואיך בכלל צועדים ביחד דרך. איך נותנים מקום לכל המורכבות. איך מדברים על זה בלי לפגוע אחד בשניה למען השם. וזה לוקח זמן. מלא זמן.

ממשיכים לצעוד כל החיים. ולמעוד גם. ולחזור אחורה לפעמים. וגם זה בסדר. ולפעמים זה ממש חרא וכואב ומתסכל.

ואין פתרונות קסם, לא משנה מה מוכרים לכן. אפשר לתת כלים, השראה, ידע, מרחב, אבל בסופו של דבר זאת באמת הדרך שלכן לצעוד, ואף מנחה לא תוכל לצעוד אותה עבורכן. רק לתמוך וללוות.

אז הנה קצת אמת

שאולי תתמוך אותך גם בדרך הזאת

ותעזור לפוגג את הסיפורים והאשליות

שגורמים לך להרגיש לא מספיק טובה

את ממש מספיק

כפי שאת

כבר עכשיו

3>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

22 דברים שקרו לי ב2022

1. פרידה – אין ספק שהדבר הכי משמעותי שקרה השנה היה הפרידה מנועם. אחרי עשור ביחד, חתונה, בית, חלומות, אכזבות, תסכולים, טיפולים – הרגשנו שדי.

המשך קריאה »