לאהוב אותי
סדנת יום לנשים

בהנחיית נועה נופר ויעל אלעד
מועד נוסף יוכרז בקרוב

בעולם שמרוויח הון מלגרום לך להרגיש לא מספיק - אהבה עצמית היא אקט מהפכני!

מתרגשות להזמין אתכן לצלול ליום שלם שכולו מסע אל עבר אהבה עצמית. פנים אל פנים ולב אל לב, מפגש עם עצמנו ועם נשים אחרות.. במשאלה לתת מקום לכל החלקים שלנו.
ולאהוב את עצמנו, עוד קצת,
פיסה אחר פיסה

למי זה מתאים?

 למי שמשתוקקת למרחבים של אמת, אותנטיות ומפגשי לב
לכל אישה* שרוצה לחיות חיים של חופש עם הגוף בו היא נעה בעולם הזה!
למי שמתמודדת עם דימוי גוף ירוד או תחושה שהיא לא מספיק..
למי שמבקשת לעשות עבודה עצמית ולהיפרד מהשיפוטיות  
לכל אישה שרוצה להעמיק בחיבור לגוף, לעונג, לחיים
למי שאוהבת לשתף וגם למי שרוצה להקשיב ולספוג השראה מנשים אחרות
למי שפשוט רוצה להיות בסביבה נשית תומכת
ולכל מי שמרגישה שסוף סוף – מגיע לה!
כי מגיע לך לקבל מרחב עבור עצמך, להתפתחות, העמקה וצמיחה

על מה נדבר?

מה נעשה במהלך היום?

נחווה יחד טקסים, מדיטציות, שיתופי לב וחוויות מגוונות. הידע שנקבל יהיה שילוב בין מזרח ומערב. בין למידה ממקורות ידע חיצוניים ולמידה הדדית מההון הנשי העצום שנמצא במעגל!
נשתמש במגוון כלים ופרקטיקות:

קצת פרטים טכניים

מתי זה קורה?

מועד נוסף יוכרז בקרוב

באיזה שעות?

יום שבת 10:00-17:00

איפה?

סטודיו מהמם בתל אביב (יש חניה, מיקום ישלח לנרשמות)

אז כמה זה עולה?

הרשמה מוקדמת

ל-6 הנרשמות הראשונות
420
  •  

לאחר מכן

.
560
  •  

איך נרשמות?

דמי ביטול
עד 26.05 ניתן לקבל את התשלום בחזרה, למעט 5% דמי טיפול. לאחר מכן ועד 1.06 יגבו דמי ביטול של 30% מעלות הסדנה. לאחר מכן אין אפשרות לקבל החזר עבור התשלום אך ניתן להעביר את מקומך למישהי אחרת.

קצת עלינו

יעל אלעד

אישה עסיסית מלאת תשוקה לחיים! מלווה ומנחה נשים וזוגות סביב חיבור למיניות ולגוף, יצירת אינטימיות מיטיבה ואהבה עצמית. מייצרת מרחבים בטוחים ללמידה, חקירה, שיתוף והתנסות. מתרגשת מכנות, מלאת תשוקה לחיים ומאוהבת בתהליכים קבוצתיים עם נשים!

סטודנטית לתואר שני בעו"ס (אוני' חיפה), בוגרת התוכנית להנחיית קבוצות (אוני' ת"א), התוכנית להכשרת מנחי קבוצות בשדה המיניות המודעת, התוכנית להכשרת מטפלים בשדה המיניות בגישה הסומטית והכשרת המנחות של מרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית.

נועה נופר

מנחת סדנאות בחינוך למיניות חיובית. ממייסדות ומנהלות עמותת LAVO. דוקטורנטית למגדר ומיניות, החוקרת חינוך למיניות. בעלת טור ב"הארץ" בנושא. אמא של אחינועם, הגר וקדם.

שאלות נפוצות

בטח 🙂 יש מקום גם למי שעושה צעדים ראשונים בעולמות האלה ואנחנו שמחות לפתוח לך את השער. נעמיק לתוך הסדנה בהדרגה, באופן שמאפשר לכל אחת לנוע בקצב שלה

לגמרי! הדרך לאהבה עצמית היא מסע חיים, שגם אנחנו עוד צועדות בו. גם אם היית בסדנאות בעבר או עשית עבודה סביב הנושאים של דימוי גוף ואהבה עצמית, אנחנו מאמינות שתוכלי לקבל המון מהמרחב הזה!

הסדנה פתוחה לנשים מגיל 18 ועד גיל 108! אנחנו מאמינות בחיבורים בין נשים מכל הגילאים, הסטאטוסים וההגדרות ומתרגשות לגלות את החוטים שמחברים אותנו מבעד לדורות. כל אחת מוזמנת לבוא ולהשתתף לפי רצונה ויכולתה 

יתכן ויהיו תרגילים בהם תהיה את האפשרות להיות במגע, מתוך תקשורת בהירה וכבוד לגבולות אחת של השניה. ואפשר כמובן לבחור שלא להיות במגע בכלל! כך או כך, לא מדובר במגע מיני אלא במגע של אהבה וחמלה

לקראת סוף היום יהיה תרגיל בו יתאפשר להוריד שכבות. אין ציפייה שתתפשטי, אך חשוב שתדעי שיתכן ויהיה עירום במרחב. אנחנו יוצרות מרחב מאפשר ומעודדות כל אחת ואחת לעשות ב-ד-י-ו-ק את מה שנכון לה ומזמינות גם אותך להרגיש תוך כדי מה נכון ומתאים עבורך

עדיין מתלבטת? רוצה להצטרף אבל התאריך בעייתי? דברי איתנו!