הסדנאות הקרובות

OWNING IT
ריטריט נשים


מוזמנות למרחב בו נגלה יחד את העוצמות שלנו, ניתן מקום לכאבים, נבין את החסמים ונרקום את הסיפור הקולקטיבי הנשי סביב עוצמה, תשוקה ובושה.. מרחב בו מותר לרקוד, לצחוק, להתענג, לבקש, לבכות, להתרגש. מרחב בו אפשר פשוט להיות יחד, באהבה.

להיפגש באמת - קבוצת יחסים תהליכים

מפגשים שבועיים בתל אביב, הצטרפות על בסיס מקום פנוי

יוצאים למסע חקירה אישי, בין-אישי וקבוצתי כשהמטרה היא - להכיר את עצמי, בתוך מארג אנושי. לפגוש אנשים אחרים, מתוך זה שאני מביא.ה למפגש את עצמי כמו שאני. מרחב מעורב מגדרית בו נלמד את הדפוסים שלנו סביב מערכות יחסים בעזרת דינמיקה קבוצתית וכלים טיפוליים מעולמות מגוונים.
 


יונטיציה
מדיטציה אינטימית לנשים

מפגש זום חינמי

היוניטציה היא מדיטציה של חיבור ליוני (הפות שלנו). כלי עוצמתי להקשבה שדרכו אפשר ללמוד המון על עצמינו ולהביא לשינויים בחיים שלנו! אחת לתקופה אני מנחה יוניטציה בזום שפתוחה לכל אישה ללא עלות
היוניטציה הקרובה 16/7
 


עונג שבת
סדנת יום לזוגות

*תאריכים נוספים בקרוב*
מרחב להפגש זה עם זו , ללמוד עוד על הדפוסים שלנו, ועל מה שכבר נמצא במרחב הזוגי, לשחרר את מה שלא נחוץ ולפנות מקום לחדש

נשים מדברות באמת

*תאריכים נוספים בקרוב*
מתרגשת להזמין אתכן למסע עומק בו נצלול יחד לעולמות המרתקים של נשיות, אינטימיות, מיניות ותקשורת. מזמינה אתכן לחוות את הריפוי שמתרחש כשאנחנו מעיזות להרפות, להיחשף ולשתף. ללמוד, להתנסות, לגלות ומעל לכל - לדבר באמת, באופן חשוף, פתוח וחסר פשרות..

לאהוב אותי
סדנת יום לנשים

*תאריכים נוספים בקרוב* מתרגשת להזמין אתכן למסע עומק בו נצלול יחד לעולמות המרתקים של נשיות, אינטימיות, מיניות ותקשורת. מזמינה אתכן לחוות את הריפוי שמתרחש כשאנחנו מעיזות להרפות, להיחשף ולשתף. ללמוד, להתנסות, לגלות ומעל לכל - לדבר באמת, באופן חשוף, פתוח וחסר פשרות..