היי, נעים להכיר.

אני יעל

מנחה קבוצות ומעגלי נשים ומלווה תהליכי התפתחות בשדה המיניות. מורה לתקשורת אינטימית וכתיבה אירוטית, עובדת דרך חיבור לגוף ומאמינה גדולה בכוח הריפוי של המעגל. מתרגשת מכנות, מלאת תשוקה לחיים ומאוהבת בתהליכים קבוצתיים!

בעלת תואר במדעי ההתנהגות ואומנויות ומנחת סדנאות מוסמכת של מרכז הסיוע. בוגרת התוכנית הדו שנתית להנחית קבוצות באוניברסיטת ת"א, התוכנית להכשרת מנחי קבוצות בשדה המיניות המודעת והתוכנית לליווי מיני בגישה הסומטית. וגם, בפשטות – אישה, במסע חייה, שמוצאת ריפוי בתוך מעגלים שמאפשרים אמת וקרבה.

מהות העשייה שלי בעולם

הרבה מהעשייה שלי קשורה לעבודת עומק של חיבור למיניות. מיניות היא שורשית ומהותית בחיים שלנו ולכן יותר מהכל – היא שער. כשאנחנו מצליחות לעשות שינוי במיניות הוא מהדהד בגלים לתוך כל תחומי החיים: היחסים שלנו עם הגוף שלנו, היחסים עם אחרים, היכולת לתקשר ולשים גבולות, החיבור לתשוקות ולרצונות שלי, ערך עצמי, יכולת להיות באינטימיות ובהתמסרות ועוד ועוד.. כשאנחנו עושות תהליך מיני פעמים רבות אנחנו פתאום מגלות עוד תשוקה לחיים עצמם, מוצאות את האומץ לבקש העלאה במשכורת, מדייקות את היחסים עם ההורים או משקיעות בגוף ובתזונה. משהו זז וננגע, מתעורר לחיים ומניע אותנו לפעולה.

אנחנו עושות שלום עם הפצעים הכי עמוקים שבנו
ועם השלום הפנימי מגיעה רוח חדשה של אהבה עצמית ואנרגיה רעננה

המשאלה שלי ועבודת חיי היא שכל אחד ואחת ימצאו מקום להיות בו הם, בפשטות. להיות נאהבים על האנושיות היפה, השלמות שבחוסר-מושלמות והאותנטיות שמאפשרת קרבה. לחגוג את החיים במיניות מענגת, בתשוקה רוטטת ובתחושה של ראויות לאהבה.

אם המילים שלי נוגעות בך ואת מרגישה את הפעימה הזאת של ההתרגשות או הכאב, דברי איתי. אל תישארי עם זה לבד. אם התכנים שלי מדברים אליך ואתה סקרן, למרות שאני כותבת בלשון נקבה, מוזמן לשלוח לי הודעה. לעיתים יש לי קבוצות וסדנאות שפתוחות לכל המגדרים.